DAP FL120 verloopkabel stereo mini-jack naar 2× XLR male 3‑polig, 1,5 m
0 out of 5
Levertijd
We doen er alles aan om dit artikel op tijd te bezorgen. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat door omstandigheden de bezorging vertraagd is.
Bezorgopties
We bieden verschillende opties aan voor het bezorgen of ophalen van je bestelling. Welke opties voor jouw bestelling beschikbaar zijn, zie je bij het afronden van de bestelling.
We doen er alles aan om dit artikel op tijd te bezorgen. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat door omstandigheden de bezorging vertraagd is.
Bezorgopties
We bieden verschillende opties aan voor het bezorgen of ophalen van je bestelling. Welke opties voor jouw bestelling beschikbaar zijn, zie je bij het afronden van de bestelling.
Productinformatie
De DAP FL120 is een professionele verloopkabel (Y-kabel) met een male stereo mini-jack (TRS 3,5 mm) naar twee vernikkelde male XLR 3‑polig connectoren. De kabel is 1,5 m lang en ontworpen voor eenvoudige, betrouwbare audioverbindingen van mobiele apparaten en computers naar mixers, versterkers of PA-systemen.
De mini-jack heeft een speciaal gevormde, verzonken flensrand zodat hij volledig in veel telefoons past, ook wanneer een beschermhoes aanwezig is. De kabel heeft een gevlochten mantel die niet alleen een nette uitstraling geeft maar ook extra bescherming biedt en buigzaamheid bevordert. Door het flexibele ontwerp is de FL120 geschikt voor mobiel gebruik en installatie in strakke ruimten.
Belangrijk: vermijd het gebruik van fantoomvoeding met deze kabel omdat dit schade kan veroorzaken aan interne converters of aangesloten apparatuur. Voor het aansluiten van mobiele apparaten op professionele audio-infrastructuur wordt het gebruik van een actieve of passieve DI-box aanbevolen.
- Toepassing: ideaal voor laptops, tablets, smartphones en andere draagbare audio-bronnen.
- Constructie: TRS 3,5 mm naar 2× XLR male, gevlochten mantel, vernikkelde contacten.
De DAP FL120 is verkrijgbaar in verschillende lengtes en is bedoeld voor wie een compacte, flexibele en comfortabele oplossing zoekt om stereo-signalen van een mini-jack naar twee XLR-ingangen te splitsen.
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Artikelnummer | HL-FL120150 |
| Categorie | Y-Adapterkabel |
| Fabrikant | DAP |
| Garantie | Zie voorwaarden |
| EAN | 8717748609939 |
Eigenschappen
| Merk | DAP |
|---|---|
| Connector 1 | TRS 3,5 mm (stereo) |
| Connector 2 | XLR 3‑polig male |
| Kabellengte | 1,5 m |
| Contacten | 3 |
| Buitendiameter Kabel | 5 mm |
| Gewicht | 0.15 kg |
| Kleur | Zwart |
| Contacttype | Vernikkeld |
| Geleiders | 6 |
| EAN | 8717748609939 |
Heb je een vraag?
We staan klaar om jouw vragen te beantwoorden.


Infinity Diffuser for Raccoon S420/4 and W40/4 20°
DAP Armoured HDMI 2.1 AOC 8K Fibre Cable 15 m - Gepantserd - verguld 
WENTEX® 3D Deco Panel Double Wave Voor 2 x WENTEX® SET Frame - A Module 2' x 4'
WENTEX® 3D Deco Panel Wave Voor 2 x WENTEX® SET Frame - A Module 2' x 4'
WENTEX® SET Frame - A Module 2' x 1' (HxB)




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.