Showtec NET-4/5 IP 4-kanaals Art-Net-node – 5-polige XLR
0 out of 5
Levertijd
We doen er alles aan om dit artikel op tijd te bezorgen. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat door omstandigheden de bezorging vertraagd is.
Bezorgopties
We bieden verschillende opties aan voor het bezorgen of ophalen van je bestelling. Welke opties voor jouw bestelling beschikbaar zijn, zie je bij het afronden van de bestelling.
We doen er alles aan om dit artikel op tijd te bezorgen. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat door omstandigheden de bezorging vertraagd is.
Bezorgopties
We bieden verschillende opties aan voor het bezorgen of ophalen van je bestelling. Welke opties voor jouw bestelling beschikbaar zijn, zie je bij het afronden van de bestelling.
Productinformatie
De NET-4/5 IP is een geavanceerde netwerkrouter die je Art-Net- of sACN-signaal omzet naar DMX/RDM en terug. Hij kan tot 4 universes aan en fungeert als een 4-kanaals truss-booster. De 4 DMX-uitgangen zijn galvanisch gescheiden. Alle instellingen kunnen worden gedaan via het gebruiksvriendelijke menu met behulp van het grafische display en de knoppen, of de webinterface, die je (op afstand) toegang geeft via je computer of laptop en je netwerk (standaard login: Admin, wachtwoord: Admin).
De compacte, IP65-geclassificeerde behuizing is geheel voorzien van Seetronic-connectoren en past perfect in je truss. Met behulp van de beugel of door het plaatsen van klittenband in de 4 sleuven is hij eenvoudig te monteren op elke truss of buis. Een rubberen beschermring aan weerszijden van de robuuste behuizing maakt deze booster ideaal voor road-producties. De NET-4/5 IP wordt gevoed via een Power Pro True-connector. Een Power Pro True-kabel is inbegrepen.
Ingangsspanning: 100-240 V AC 50/60 Hz
Vermogensverbruik: 5 W
Power Connector In: Power Pro True
DMX-connector: XLR 5P Out
Dataconnector In: RJ45
Lengte (mm): 245 mm
Breedte (mm): 125 mm
Hoogte (mm): 150 mm
Gewicht: 2.5 kg
IP-waarde: IP65
Behuizing: Aluminium
Kleur: Black
Aansturing: Art-Net / DMX / PC Software
Protocollen: Art-Net / DMX / RDM / sACN
Scherm: OLED
Universes: 4
Specificaties
| Artikelnummer | HL-50818 |
| Categorie | DMX Gear |
| Fabrikant | Showtec |
| Garantie | Zie voorwaarden |
| EAN | 8717748559838 |
Eigenschappen
Heb je een vraag?
We staan klaar om jouw vragen te beantwoorden.

DAP Transport Cover for NRG-15S(A) Zwart - Codura
DAP Transport Cover for NRG-12(A) Zwart - Codura 
DAP Charger for Silent Disco Headphones Laadt tot 16 hoofdtelefoons tegelijkertijd 



Showtec Single Strip for Octostrip FLEX - 1 m 27 W RGBW LED Octostrip in IP65-behuizing 
Showtec LAMPY 20 1U 1 Universe DMX controller met 20 faders 
Showtec Black Cover for Octostrip FLEX - 0.5 m Frost-effect
Showtec Dustcover voor LAMPY 40
Showtec Octostrip FLEX Set - 1 m Set met 8x 27 W Octostrips + controller 
Showtec AirDrive 2.4 IP 5-pin XLR Draadloze DMX512 Zender/Ontvanger & Splitter - Geschikt voor Buitengebruik (IP65)
DAP Armoured HDMI 2.1 AOC 8K Fibre Cable 30 m - Gepantserd - verguld
DAP NRG-15A Actieve 15” full-range luidspreker 


Showgear TerraFix 4 Grondanker voor zacht terrein 














