DAP AS-8 Audio splitter en mixer
5.00 out of 5
Levertijd
We doen er alles aan om dit artikel op tijd te bezorgen. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat door omstandigheden de bezorging vertraagd is.
Bezorgopties
We bieden verschillende opties aan voor het bezorgen of ophalen van je bestelling. Welke opties voor jouw bestelling beschikbaar zijn, zie je bij het afronden van de bestelling.
We doen er alles aan om dit artikel op tijd te bezorgen. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat door omstandigheden de bezorging vertraagd is.
Bezorgopties
We bieden verschillende opties aan voor het bezorgen of ophalen van je bestelling. Welke opties voor jouw bestelling beschikbaar zijn, zie je bij het afronden van de bestelling.
Productinformatie
De AS-8 kan voor verschillende doeleinden gebruikt worden. Vanwege zijn intelligente ontwerp kunnen gebruikers eenvoudig schakelen tussen een bestuurbare audiomixer met verschillende inputs en een signaalsplitter met verschillende bestuurbare outputs.
Dit maakt de AS-8 een veelzijdige oplossing voor uw eigen monitormix, multizone-systemen, conferentietoepassingen en nog veel meer.
Specificaties
| Artikelnummer | HL-D1904 |
| Categorie | Audio management |
| Fabrikant | DAP |
| Garantie | Zie voorwaarden |
| EAN | 8717748033383 |
Eigenschappen
| Merk | DAP |
|---|---|
| Ingangen | XLR en 1/4" TRS |
| Ingangsimpedantie | 50 KOhm gebalanceerd, 25 KOhm niet-gebalanceerd |
| Maximale ingangsniveau | +21 dBu |
| Uitgangen | XLR en 1/4" TRS |
| Uitgangsimpedantie | 60 Ohm gebalanceerd, 30 Ohm ongebalanceerd |
| Frequentierespons | 5 Hz – 40 KHz |
| Bedieningselementen | Ingangsniveaus, uitgangsniveaus, hoofdkoppelschakelaar, bal/pan-schakelaar, massaschakelaar |
| G/R-verhouding | >95 dBu |
| THD | < 0,002% typ. op +4 dBu, 1KHz |
| Indicatoren | 6-cijferige LED 18/-12/-6/0/+12/clip |
| Voeding | 230V AC, 50Hz |
| Verbruik | 15W |
| Afmetingen | 483x195x44 (BxDxH) |
| Gewicht | 2,7 kg |
Heb je een vraag?
We staan klaar om jouw vragen te beantwoorden.

DAP NRG-12A Actieve 12” full-range luidspreker
Nicolaudie Architectural Power supply for Stick series voor de Nicolaudie Stick-serie
WENTEX® 3D Deco Panel SEG Stretch Cloth Voor 3D Deco Panel - Wit - 4' x 4'
DAP NRG-8A Actieve 8” full-range luidspreker 
DAP Transport Cover for NRG-18S(A) Zwart - Codura
WENTEX® 3D Deco Panel SEG Stretch Cloth Voor 3D Deco Panel - Wit - 1 x 1 m
DAP Frigga Enkelvoudig actief kolom PA-systeem - wit
Showtec Octostrip FLEX Set - 0.5 m Set met 8x 14 W Octostrips + controller
DAP Silent Disco Transmitter 3 Kanalen
SEETRONIC Power Pro Cable Connector Wit 









Manuel –
Ik gebruik het product voor meerdere doeleinden en bij elke keer als ik het gebruik werkt het ook optimaal!