DAP CA-01 Adapter 6° voor Odin FB-02
0 out of 5
Levertijd
We doen er alles aan om dit artikel op tijd te bezorgen. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat door omstandigheden de bezorging vertraagd is.
Bezorgopties
We bieden verschillende opties aan voor het bezorgen of ophalen van je bestelling. Welke opties voor jouw bestelling beschikbaar zijn, zie je bij het afronden van de bestelling.
We doen er alles aan om dit artikel op tijd te bezorgen. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat door omstandigheden de bezorging vertraagd is.
Bezorgopties
We bieden verschillende opties aan voor het bezorgen of ophalen van je bestelling. Welke opties voor jouw bestelling beschikbaar zijn, zie je bij het afronden van de bestelling.
Productinformatie
DAP Odin CA-01 Connection Adapter + 6° Tilt – Accessoire voor T-8A
De Odin Audiosystems line array is ontwikkeld in Nederland door professionals voor professionals, maar is daarom niet minder geschikt voor de wat minder ervaren gebruiker. De software waarmee aangepaste ingebouwde voorinstellingen kunnen worden gedefinieerd, biedt ongekende mogelijkheden en zorgt ervoor dat dit systeem ook op professioneel niveau inzetbaar is.
Het ontwerp van de kasten zorgt voor de best mogelijke akoestische resonantie in het low/mid- en mid-bereik voor een optimale verspreiding van het geluid, zelfs bij lager volume. In combinatie met Celestion®-luidsprekers biedt Odin Audiosystems karakter, geweldige functies en schaalbaarheid voor een heel interessante prijs.
De CA-01-adapter (D3913) biedt 6 graden extra tilt tussen de T-8A en S-18A, wanneer u deze gebruikt in plaats van de standaard adapter in het FB-02 Stackframe
Specificaties
| Artikelnummer | HL-D3913 |
| Categorie | Speaker accessoires |
| Fabrikant | DAP-PRO |
| Garantie | Zie voorwaarden |
| EAN | 8717748397898 |
Eigenschappen
| Merk | DAP-PRO |
|---|
Heb je een vraag?
We staan klaar om jouw vragen te beantwoorden.

DAP Silent Disco Headphones 3 Kanalen
Showtec AirDrive 2.4 Pocket 3-pin XLR Draadloze DMX512 Zender/Ontvanger met M10 Bevestiging – Compact en Krachtig 
WENTEX® SET Frame - A Module 4' x 1' (HxB) 
DAP Armoured HDMI 2.1 AOC 8K Fibre Cable 50 m - Gepantserd - verguld
DAP Armoured HDMI 2.1 AOC 8K Fibre Cable 30 m - Gepantserd - verguld
WENTEX® SET Frame - H Module 4' x 3' (HxB) 

Showgear TerraFix 1 Grondanker met buis
DAP NRG-10A Actieve 10” full-range luidspreker 
Nicolaudie Architectural NATOUCH-1 Touchscreen voor wandmontage 


Infinity L-Bracket for Raccoon S420/4 and W40/4 Zwart - aluminium 
Infinity Case for 3x Raccoon S420/4 and W40/4 Met accessoirevakken
DAP Armoured HDMI 2.1 AOC 8K Fibre Cable 15 m - Gepantserd - verguld 







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.