Odin CL-4 Connect Netwerkinterface
0 out of 5
Levertijd
We doen er alles aan om dit artikel op tijd te bezorgen. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat door omstandigheden de bezorging vertraagd is.
Bezorgopties
We bieden verschillende opties aan voor het bezorgen of ophalen van je bestelling. Welke opties voor jouw bestelling beschikbaar zijn, zie je bij het afronden van de bestelling.
We doen er alles aan om dit artikel op tijd te bezorgen. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat door omstandigheden de bezorging vertraagd is.
Bezorgopties
We bieden verschillende opties aan voor het bezorgen of ophalen van je bestelling. Welke opties voor jouw bestelling beschikbaar zijn, zie je bij het afronden van de bestelling.
Productinformatie
De Odin Audiosystems line array is ontwikkeld in Nederland door professionals voor professionals, maar is daarom niet minder geschikt voor de wat minder ervaren gebruiker. De software waarmee aangepaste ingebouwde voorinstellingen kunnen worden gedefinieerd, biedt ongekende mogelijkheden en zorgt ervoor dat dit systeem ook op professioneel niveau inzetbaar is.
Het ontwerp van de kasten zorgt voor de best mogelijke akoestische resonantie in het low/mid- en mid-bereik voor een optimale verspreiding van het geluid, zelfs bij lager volume. In combinatie met Celestion®-luidsprekers biedt Odin Audiosystems karakter, geweldige functies en schaalbaarheid voor een heel interessante prijs.
De Odin T-8A Satelliet, S-18A Subwoofer en S-218A Ultra Subwoofer zijn allemaal uitgerust met een DSP preset selectorr. Elk toestel heeft zijn eigen specifieke, vaste instellingen voor verschillende live-optredens of evenementen. Deze functie is toegevoegd om alle gebruikers de mogelijkheid te geven het line array-systeem te gebruiken zoals het bedoeld is. Voor professionele gebruikers die meer specifieke instellingen nodig hebben, is een bewerkbare preset toegevoegd. Met de CL-4 Connect netwerkinterface in combinatie met de gratis te downloaden Windows-software Odin Editor kan deze preset volledig worden verfijnd. Installeer eenvoudigweg de Odin Editor software en via een Wifi-verbinding communiceert de CL-4 interface tussen uw personal computer en het Odin line array systeem. Er zijn 4 RJ45 Data output poorten voor het aansluiten van maximaal 12 Odin componenten op elke output en een data input poort voor een betrouwbaar en stabiel netwerk.
Specificaties
| Artikelnummer | HL-D3915 |
| Categorie | Speaker accessoires |
| Fabrikant | DAP-PRO |
| Garantie | Zie voorwaarden |
| EAN | 8717748403261 |
Eigenschappen
| Merk | DAP-PRO |
|---|---|
| Data-outputs | 4x RJ45 |
| data-ingang | 1x RJ45 |
| Draagfrequentie | 2,4 Ghz |
| Voeding | 5 VDC, 1000 mA |
| Stroomverbruik | 5 W |
| Kleur | zwart |
| Behuizing | metaal |
| Afmetingen | 197 x 134 x 44 mm |
Heb je een vraag?
We staan klaar om jouw vragen te beantwoorden.

DAP Transport Cover for NRG-15(A) Zwart - Codura 
DAP NRG-12S Passieve 12” bassreflex subwoofer 
Nicolaudie Architectural DINA - DR1 Geavanceerde verlichtingscontroller voor DIN-railmontage
DAP Transport Cover for NRG-8(A) Zwart - Codura
DAP NRG-15A Actieve 15” full-range luidspreker
Showtec FLEX Cable Voor FLEX-serie - 5 m
Showtec AirDrive 2.4 IP 3-pin XLR Draadloze DMX512 Zender/Ontvanger & Splitter - Geschikt voor Buitengebruik (IP65) 
Showtec Power Cable for LED String / Icicle Zwart - UK BS13 plug
Showgear Tray for 35 mm stand Staal - 42x38 cm
SEETRONIC Sealing Cover voor Power Pro True Ingang Chassisdeel - Female - D-formaat
DAP Transport Cover for NRG-12(A) Zwart - Codura
Prolyte CCS6-652S 1/2 conische koppeling staal voor Box Corner
DAP NRG-8A Actieve 8” full-range luidspreker
Showtec Beam Shaper for Accent spot Q4 / SW 10°
Showtec Titan Strobe FLEX FX Single Pod 100 W LED Strobe Pod met RGBW LED-ringeffect 






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.